Firma Stavman Praha se od roku 2004 zabývá činností v oblasti pozemních staveb a interiérů.

Projektujeme a realizujeme převážně novostavby a rekonstrukce rodinných domů a bytů. Provádíme také modernizace a opravy historických staveb a průmyslových objektů.

Máme zkušenosti s prováděním dřevostaveb v nízkoenergetickém standardu, s monolitickými betony, speciálními povrchovými úpravami a s moderními materiály a technologiemi. Stavby dodáváme komplexní, včetně technického vybavení, infrastruktury a interieru.

Klademe důraz na dobrou přípravu zakázky v projekční fázi a ekonomickou přípravu stavby.

Naším cílem je realizovat projekty ve vysoké kvalitě za přijatelnou cenu. Praktikujeme profesionální a transparentní přístup ke komunikaci a financování staveb. V průběhu projektování a realizace vždy hledáme možnosti jak optimalizovat náklady a technické řešení.Stavební a projektovou činnost provádíme s ohledem na životní prostředí. Preferujeme přírodní, zdravotně nezávadné materiály z obnovitelných zdrojů.

Jsme držiteli certifikátu - odborný dodavatel v projektu zelená úsporám.

Články o nás:
Článek na archiweb.cz "Dům R + Dům B"
Článek na bydleni-iq.cz "Rodinný dům B, Vrané nad Vltavou"
Článek na bydleni-iq.cz "Rodinný dům R, Vrané nad Vltavou"
Článek na iDnes.cz "Manželé s dětmi v otevřeném podkroví. Dvoje dveře jim stačí"Odborný dodavatel Zelená úsporám Zelená úsporám - Registrovaný dodavatel Nová zelená úsporám